BLACK FRIDAY: Office 365 pro domácnosti získáte s 52% slevou!

U nás sice Den díkůvzdání neslavíme, ale i přesto se u nás stále více ujímá slevová horečka, která po něm následuje. Black Friday jste již museli vidět úplně všude, nejspíše i v trafice. Znamená to jediné – velké slevy!

Černý pátek je ideální příležitostí nejen k nákupu elektroniky, ale také nejrůznějšího softwaru a internetových služeb, které lze získat opravdu výhodně. Jedním z takových příkladů je i předplatné Office 365 pro domácnosti, které běžně stojí 2 699 Kč/rok, nyní je však možné ho na Alza.cz získat za pouhých 1 111 Kč, což je méně než polovina běžné ceny.

Nejnovější Office až pro 5 lidí

Proč si pořídit právě předplatné služby Office 365? Výhodou je, že máte k dispozici nejnovější verzi kancelářského balíku od Microsoftu, se kterým můžete vytvářet všechny dokumenty, které můžete potřebovat. Mít originální kancelářský balík znamená, že se nemusíte trápit se špatným zobrazením v alternativních programech.

Tím ale nabídka zdaleka nekončí, protože Office 365 pro domácnosti obsahuje:

  • Plně nainstalované verze Wordu, Excelu, PowerPointu, OneNotu a Outlooku
  • Instalace až na 5 počítačů PC nebo Mac
  • Stažení mobilních aplikací až na 5 tabletů a 5 telefonů
  • Využívání 1TB cloudové úložiště OneDrive na uživatele až pro 5 uživatelů
  • Pokročilé zabezpečení, žádné reklamy a 50GB poštovní schránka až pro 5 účtů služby Outlook.com

Za neodolatelnou cenu tak jako rodina získáte i 1TB cloudové úložiště pro své dokumenty, fotografie, videa a další důležité soubory. Už se tak nebudete muset bát, že o ně přijdete a nemusíte je zálohovat na zastaralá média typu DVD.

Neváhejte a využijte akce na koupit roční elektronické licence (pro nekomerční použití) Microsoft Office 365 pro domácnosti za 1 111 Kč na Alza.cz.

Share This