Dell Inspiron 13z: Dokonalý dárek pod stromeček

Hledáte výkonný notebook, na kterém bude radost používat Windows 10, ale cenovky okolo 50 tisíc korun vám přijdou příliš? Pak jistě hledáte Dell Inspiron 13z (5000). Tablet PC, který i přes své kompaktní rozměry ukrývá nejen procesor Intel Core 8. generace.

Čím vás ohromí? Výkonem a multifunkčností. Dell Inspiron 13z je ideální kombinací laptopu a tabletu. 13palcový displej je dostatečně velký i pro práci s Windows Ink, ale zároveň ho lze snadno přenášet v tašce kamkoliv.

Displej překlopitelný o 360° vám dovolí si vybrat hned z několika různých poloh, ať už jen prohlížíte internet, koukáte na film či potřebujete naplno pracovat – stačí otočit a obraz se automaticky přizpůsobí. Ačkoliv může být „velkým“ tabletem, nezapomeňte, že ukrývá výkon notebooku.

Nejdůležitější parametry máte zde:

  • Intel Core i5 8250U Kaby Lake Refresh (4x 1,6 GHz s Core Boost 3,4 GHz)
  • 13,3″ IPS FullHD displej
  • 8 GB RAM DDR4
  • Intel UHD Graphics 620
  • SSD 256 GB
  • Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2

To pochopitelně není vše, za zmínku určitě stojí i podsvícená klávesnice, která vám umožní pohodlně psát i večer, a infračervená kamera pro rozpoznání obličeje. Přihlašovat se tak můžete pomocí funkce Windows Hello.

Cena této konfigurace je 22 990 Kč na Alza.cz, což je velmi příjemná cena oproti konkurenčním zařízením. Připlatit si můžete na větší RAM paměť, výkonnější procesor a větší SSD disk, i tak se cena vyšplhá na maximálně 31 990 Kč. Všechny varianty ale mají službu Next Business Day jako součást záruky, kdy společnost Dell, v případě závady, pošle přímo k vám (následující pracovní den) profesionálního servisního technika.

Ať už vybíráte nový notebook sobě či někomu jako dárek pod stromeček, rozhodně se podívejte na nabídky Dell Inspiron 13z (5000) na Alza.cz.

Share This