Ochraňte svůj nový počítač až se 40% slevou na Emsisoft Anti-Malware

Dostali jste od Ježíška pod stromeček nový počítač, nebo vám brzy vyprší licence pro antivirový program? Pak nejspíše hledáte spolehlivou ochranu před nebezpečím, které se na internetu skrývá. Emsisoft Anti-Malware nabízí špičkovou ochranu a nyní ještě výhodněji!

Hlavní nabídka Emsisoft Anti-Malware

3 vrstvy ochrany

Emsisoft Anti-Malware patří k nejlepším ve své kategorii díky třem vrstvám ochrany:

  • Ochrana prohlížení brání vstupu na webové stránky s malwarem nebo ty, které jsou podvodné. Nechrání navíc pouze internetový prohlížeč, ale i ostatní aplikace, které se připojují.
  • Souborový štít kontroluje stažené a modifikované soubory na přítomnost známého malwaru pomocí duálního skeneru. Automaticky a nepřetržitě.
  • Kontrola chování (+ anti-ransomware) monitoruje běžící aplikace a varuje v případě, že zaznamená podezřelé chování. Nedovolí tak nepozorovaně zašifrovat vaše cenné dokumenty a fotografie. Zachytí i doposud neznámé hrozby.

Prevence je vždy lepší než řešení problémů s infikovaným operačním systémem. I přes takto důmyslný způsob ochrany vás Emsisoft Anti-Malware nebude obtěžovat zbytečnými okny či dokonce zpomalovat počítač.

Chci získat Emsisoft Anti-Malware se slevou »

Duální skener zachytí i nežádoucí programy

Vedle malwaru jsou pro mnoho uživatelů problémem i tzv. Potentially Unwanted Programs (PUPs), tedy česky potencionálně nežádoucí programy. Ty nemusí nutně poškozovat systém/soubory, ale mohou zobrazovat reklamu či se instalovat nepozorovaně s jiným programem.

Často instalují zbytečné lišty do prohlížečů, mění výchozí vyhledávač, zobrazují vyskakující okna apod. Emsisoft Anti-Malware používá duální skener, který pracuje s definicemi od Bitdefenderu a vlastními, které se zaměřují právě na tuto často podceňovanou oblast.

PUP lišty internetový prohlížeč
Prohlížeč před a po čištění s EAM

I přesto, že jsou používána 2 různá jádra, patří rychlost skenování k nejrychlejším na trhu. Nemusíte se bát ani toho, že by byly definice zbytečně dvakrát. Případné duplicity jsou odebrány, aby nedocházelo k zátěži počítače.

Získejte slevu až 40 %

Emsisoft Anti-Malware je komplexní ochrana počítače před viry a dalšími hrozbami, která nezpomaluje váš počítač, neodesílá vaše soukromá data nikam do cloudu, a přesto má rozumnou cenovku. Nyní navíc ještě výhodněji s vánoční akcí až do 31. prosince 2017.

Ochranu pro 3 PC na 1 rok pořídíte s 33% slevou za pouhých 472 Kč. Pro 5 PC na 1 rok pak dokonce s 40% slevou za 708 Kč. Emsisoft si navíc váží svých zákazníků, a proto je každý další rok se slevou.

Chci získat Emsisoft Anti-Malware se slevou »

Share This