Čínský Microsoft nevědomky potvrdil existenci Surface Phone

Z posledních měsíců už jasně víme, že Microsoft chystá po neúspěchu Windows Phone nové mobilní zařízení. Nedávno navržené patenty ukazují, že by se mělo jednat o zařízení s dvěma displeji. Nyní existenci telefonu potvrdil i Microsoft.

Nepřehlédněte: „Surface Phone“ se rýsuje v patentu i v kódu Whiteboard

Konkrétně čínská podpora, která se stará o Cortanu, hlasovou asistentku. Ve své odpovědi na webu Zhihu.com vysvětlovala, proč není Cortana schopná vyvolávat aplikace třetích stran. Vysvětlením jsou nedostatečná oprávnění na Androidu, proto svá očekávání v Cortanu vkládají do ještě neoznámeného Surface Phone.

First of all, Siri and Bixby, two intelligent assistants installed in the smartphones, and Cortana is a third-party application, permissions support may be embarrassing. Windows Phone users may know that Cortana in Windows Phone was better than the Cortana app, Windows Phone Cortana was a lot easier to use. Microsoft Cortana (Xiao Na) is a cross-platform smart assistant, available across all devices including PCs and smartphone, trying to do more like WeChat Noda. For the smart assistant, permissions is a good thing, looking forward to the perfect performance of the Surface Phone (although Hana do not know will not be a surface phone). Of course, as a smart assistant, the pace of development is still relatively slow, but Cortana team will be working hard to make the assistant better. Last year in 3rd-anniversary celebration, Cortana saw all new features and support, three years is not a long time, but the move on this road Hana never forget, Microsoft Cortana team must live up to expectations.

Vyjádření bylo později doplněno o informace v závorkách, s tím, že neví, zda vůbec bude Surface Phone. Očekává se, že Microsoft toto mobilní zařízení představí letos. Spekulace zatím naznačují, i vzhledem k posunu s platformou ARM, že by na něm měla běžet plnohodnotná verze Windows 10.

Zdroj: MSPoweruser

Share This