Inzerce

Chod magazínu je zajišťován zisky z reklamy. I vy máte možnost inzerovat na WinPortál.cz. Hned na úvod několik důležitých dat:

  • 100+ návštěvníků za den
  • 1,92 stránek na 1 návštěvu
  • 93 % muži
  • Zájem o PC, mobilní zařízení, software a technologie
  • 86 % z České republiky a 8,5 % ze Slovenska

Sponzoring

Chcete-li mít jistotu, že se o vás dozvědí návštěvníci WinPortál.cz, pak máte možnost stát se exkluzivním sponzorem magazínu po dobu jednoho týdne.

Co získáte?

  • Vaše logo + odkaz v horní části sidebaru, na všech stránkách webu.
  • Uvěřejnění (dle domluvy popř. sepsání) komerčního článku (ten po skončení sponzoringu nadále zůstane) se zpětným odkazem.
  • Obsazení (zobrazení pouze váší reklamy) 1 bannerové plochy dle vašeho výběru.

Podrobnosti (mimo ceny) této spolupráce jsou záležitostí individuální dohody.

Bannerová reklama

Bannery stále patří mezi oblíbené způsoby inzerce, proto i tento magazín disponuje několika plochami pro jejich umístění. Jejich počet bude však vždy limitován tak, aby čtenáře neobtěžoval natolik, že by zavdával důvod k instalaci AdBlocku.

Pronájmem plochy zajistíte, že se na ploše bude zobrazovat výhradně vaše reklama. V rámci dané plochy je možné nastavit rotaci několika různých bannerů, stejně jako měnit obsah kdykoliv v daném období.

Cena je počítána individuálně, dle délky pronájmu a vybrané plochy. Od 599 Kč/měsíc.

Komerční sdělení

Hlavním obsahem magazínu jsou články, proto nejpřirozenější formou reklamy jsou reklamní sdělení ve formě článků. Ty je možné zde publikovat, ale dle dohody i sepsat, tak aby stylem „pasovaly“ mezi běžně publikovaný obsah.

Komeční články zde publikuje ReklamBot a jsou označeny rubrikou „Komerční sdělení“, ale zobrazují se i v rámci archivu jednotlivých témat.

Do článků můžete vložit svůj zpětný odkaz a propagovat je na sociálních sítích. Jsou indexovatelné (neskrýváme je pro vyhledávače) a na magazínu dohledatelné, objevují se v přehledu článků na titulní straně, ve vyhledávání i v tématech. Před/do/pod článek není vkládána žádná bannerové reklama.

Cena publikace komerčního sdělení je 180 Kč a sepsání od 300 Kč.

Ukázka komečních článků:


Uvedené ceny mohou být změněny (např. slevou) dle individuální dohody. Zároveň si vyhrazujeme právo odmítnout zájemce.

Pro své otázky a nezávazné poptávky inzerce můžete využít následující formulář: