Microsoft spoty opět láká na svůj internetový prohlížeč

Microsoft už od počátku Windows 10 prosazuje svůj internetový prohlížeč Microsoft Edge jako ten nejlepší možný. Během posledních aktualizací dostal celou řadu vylepšení a nových funkcí, přesto je však výchozím prohlížečem jen pro malou část uživatelů.

Je však jisté, že v Redmondu to nevzdávají, a tak tu s novým rokem přichází i nové reklamní spoty. Jeden poukazuje na to, že Microsoft Edge je až o 48 % rychlejší než konkurenční Google Chrome, druhý pak vyzdvihuje jeho schopnost zablokovat o 18 % více phishingových stránek.

Nepřehlédněte: Microsoft Edge lepší než Chrome a Firefox proti phishingovým útokům

Kromě toho Microsoft vydal i aktualizovaný experiment, kdy srovnával jak dlouho prohlížeče vydrží přehrávat video při napájení z baterie. Vše na nejnovější verzi Windows 10 Fall Creators Update.

Jak můžete vidět, Microsoft Edge vyhrál na celé čáře s více než 16 hodinami, zatímco za sebou nechal Google Chrome s 13,5 hodinami a Mozilla Firefox jen s necelými 10 hodinami. Zda je třeba výdrž při přehrávání videa dostatečně pádným argumentem, proč změnit internetový prohlížeč, to si zhodnoťte sami.

Share This