Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/178175/virtual) in /data/web/virtuals/178175/virtual/www/domains/winportal.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 419

Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/178175/virtual) in /data/web/virtuals/178175/virtual/www/domains/winportal.cz/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 445

Middle-earth: Shadow of War dostupné pro Xbox One a Windows 10

Middle-earth: Shadow of War je nástupcem dobře hodnocené hry Shadow of Mordor z roku 2014. Novinka je nyní k dispozici pro Xbox One a Windows 10.

Příběh navazuje na první titul. Talion má nyní větší sílu, ale nepřátelé se učí a adaptují. Novinkou k tomuto systému je jeho rozšíření tak, že rozhodnutí mají větší vliv po celém herním světě.

Další velkou novinkou je pak to, že v Shadow of War je možné rekrutovat skřety. Stačí je porazit v boji. Je tedy nutné se rozhodnout, zda nepřítele zabít či rekrutovat jako svojí armádu, což bere do výpočtů i zmíněný systém Nemesis.

Shadow of War slibuje větší a lepší herní zážitek, které bude možné si vychutnat i v rozlišení 4K. Nákup na Microsoft Store možná nemusí být úplně nejvýhodnější, ale benefitem je to, že stačí koupit pouze jednou a je možné hrát jak na Xbox One, tak na PC.

Middle-earth™: Shadow of War™
Middle-earth™: Shadow of War™
Developer: Warner Bros. Interactive Entertainment
Price: 1 789,00ččě