Nový Swift 7 je stále nejtenčí. Acer přidal i novinky Nitro 5 a Spin3

Ani Acer nezůstává pozadu a představil aktualizovaný model svého notebooku Swift 7, který je nejtenčí na světě. Do tloušťky 8,98 mm se i přesto pohodlně vejde procesor 7. generace Intel Core i7, 8 GB RAM paměti a 256 GB SSD úložiště.

Přenášení usnadní kompaktní 14″ displej, který nabídne Full HD rozlišení, ale také vestavěný Intel LTE modem, který zajistí přístup k internetu odkudkoliv.

Acer bude nový Swift 7 předvádět na CES 2018 a na trhu by měl být k dispozici od března letošního roku. Cena je stanovena na 1 699 dolarů, tedy v přepočtu asi 36 000 Kč.

Tip: Prohlédněte si loňské modely ultrabooků Acer na Alza.cz

Zdá se vám cena Acer Swift 7 vysoká? Možná vás zaujmou další 2 novinky od Aceru:

Acer Nitro 5

Acer ví, že ne každý si může dovolit drahý herní notebook, proto představil nový Nitro 5. Ten můžeme zařadit do střední třídy, která sice nenabídne oslnivý výkon v nejnovějších AAA titulech, ale pro občasné hráče jistě postačí.

Acer Nitro 5
Foto: Acer

Výbava se skládá z procesoru AMD Ryzen a grafické karty AMD Radeon RX560. Displej má klasický notebookový rozměr 15,6 palce a nabídne také Full HD rozlišení. Paměť RAM je možné osadit až 32 GB DDR4 a uložiště může mít až 512 GB, SSD samozřejmě.

Jako herní notebook se Nitro 5 pochopitelně odlišuje od běžných notebooků. Najdeme zde třeba stereo reproduktory Dolby Audio Premium, podsvícenou klávesnici, ale i NitroSence pro monitorování výkonu CPU/GPU a možnost ovládat rychlost větráků.

Herní notebook Acer Nitro 5 by měl být k dispozici od dubna s cenovkou začínající na 799 dolarech, tedy asi 17 000 Kč.

Acer Spin 3

Jako nejdostupnější z novinek je tu Spin 3, který rozhodně tenký není, ale o to více výkonu může ve své třídě dodat. Najdeme v něm procesor Intel Core, tentokrát již 8. generace, klasické USB porty, plnohodnotný HDMI port a nově menší 14″ displej s Full HD rozlišením.

Acer Spin 3 (2018)
Foto: Acer

Acer prozatím neodhalil konkrétní specifikace, ale prodej by měl začít již v únoru s cenovkou začínající na 599 dolarech, tedy přibližně 13 000 Kč. Určitě dobrá volba pro ty, kdo by uvažovali o konvertibilním notebooku s výdrží až 12 hodin.

Zdroj: The Verge

Share This