Surface Book 2 bude brzy dostupný v dalších zemích

Nejnovější notebook z řady Surface minulý rok zaujal všechny, kdo chtějí výkonné a zároveň přenosné zařízení pro Windows 10. Kde jinde koneckonců používat Windows, než na zařízení přímo od Microsoftu.

Pro připomenutí: Surface Book 2 je nejnovější model notebooků od Microsoftu. Vysoký výkon zajišťují nejnovější procesory 8. generace Intel Core v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1050/1060. Prodává se jak v 13palcovém provedení, tak i v 15palcovém. Výdrž na jedno nabití může dosáhnout až 17 hodin.

Více informací: Surface Book 2 představen ve dvou verzích. Je to zabiják MacBooku Pro!

Od dnešního dne jsou předobjednávky na Surface Book 2 15″ přijímány v dalších 17 zemích: Austrálie, Rakousko, Belgie, Kanada, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Irsko, Lucembursko, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.

13palcový model je v řadě zmíněných zemí již k dispozici. Oba modely se pak od února do dubna začnou objevovat i v dalších, zejména východních zemích. V České republice se pravděpodobně objeví pouze formou přeprodeje, jako tomu bylo u předchozí verze.

Zdroj: Microsoft

Share This