Trust má nové herní ovladače GTX 590 BOSI a GTX 560 NOMAD

Známý výrobce příslušenství pro počítače, mobilní telefony i konzole Trust uvádí na trh dva nové herní ovladače. GTX 590 BOSI je bluetooth gamepad, který ocení i mobilní hráči, tak GTX 560 NOMAD je klasický kabelový ovladač určený pro PC a PlayStation 3.

Trust GTX 590 BOSI

Na první pohled tento gamepad nijak nevyčnívá oproti konkurenčním modelům. Tradiční tvar vylepšují zakulacené úchopy pro pohodlnější držení. Celkem má ovladač 13 tlačítek, včetně dvou analogových joysticků. Samozřejmostí je vibrační zpětná vazba. Gamepad zároveň umožňuje ovládání přes Direct input i X-input.

Uprostřed ovladače se skrývá asi nejzajímavější část, totiž složený držák na chytrý telefon. Lze do něj usadit telefon až o velikosti 6,8 palce.

GTX 590 BOSI má integrovanou baterii, která na jedno nabití nabídne až 30hodinovou výdrž. K nabíjení slouží dodávaný micro USB kabel. Doporučená cena je 1 399 Kč.

Trust GTX 560 NOMAD

Druhou novinkou výrobce je již kabelový ovladač, který zaujme především pogumovanými bočními úchyty. Oproti bezdrátovému modelu nabídne 12 tlačítek, ale v mělčím a kompaktnějším provedení. I zde najdeme vibrační odezvu a ovládací režimy Direct input a X-input.

Ovladač je kompatibilní s operačním systémem Windows a konzolí PlayStation 3. Délka kabelu je 2 metry a doporučená cena 829 Kč.

Share This