Účetní program, nebo rovnou firemní informační systém? RIS je obojí a rozběhnete ho i na OS Windows

Řešíte si své účetnictví svépomocí, případně hledáte intuitivní a přitom dostatečně sofistikovaný software, který by mohla používat vaše účetní? Možnosti se nabízí víc než dost, ale jen některé jsou skutečně použitelné. Raději rovnou zapomeňte na aplikace distribuované s nálepkou “zdarma”, protože většinou nedisponují všemi důležitými funkcemi nebo se vám ve finále prodraží, neboť neplacený je pouze jakýsi základ. Zároveň si ujasněte, zda si skutečně vystačíte s účetním softwarem a položte si otázku, zda by se vám nehodil spíše firemní informační systém.

RIS Start poroste společně s vámi

Modulární systém IS RIS má dlouholetou tradici. Vývojáři z české společnosti Saul informační systémy se produktu věnují více než 15 let a díky nepřetržitému vývoji patří k nejlepším aplikacím ve svém segmentu. Potřebám malých i středně velkých společnosti často vyhovuje RIS ve verzi Start. Poslouží vám nejen jako účetní program, ale také jako software pro řešení majetku, skladů a obchodu.

Flexibilní software je cenově dostupný, implementace netrvá dlouho a z uživatelského hlediska je velmi nenáročný. Z varianty Start lze navíc kdykoliv plynule přejít na vyšší verzi a získat plnohodnotný firemní informační systém. Jinými slovy – poroste společně s vaší firmou a nebudete muset přicházet na jiný software.

Řešení pro náročné zákazníky

Podnikový informační systém RIS disponuje množstvím modulů, díky kterým dokáže pokrýt potřeby ve všech úrovních řízení a ve všech oblastech podnikání. Výjimkou není ani oblast veřejné správy.

Česká společnost Saul informační systémy má řešení také pro manažery. Ke zpracování údajů ze základních částí systému a jejich transformaci na informace ohledně finančního zdraví a ekonomického stavu podniku slouží manažerská nadstavba TOP-RIS.

Chcete se o produktech a jejich vlastnostech dozvědět podrobnější informace? Najdete je na www.saul.cz.

Share This