Windows Mobile stále žije, na trhu však převládá Android a iOS

Nokia ožila v podobě HDM Global. Bylo to velké terno ale vypadá, že se opět postavila na nohy. Windows je stále nejpopulárnější platformou na počítačích. Jak je na tom však Windows Mobile oproti silné konkurenci?

Operační systém iOS a Android mají většinový podíl na českém trhu s mobilními telefony. Je nutné přijmout tyto informace. Ano, už i Nokia procitla a začala prodávat svoje smartphony s operačním systémem Android. Pokud však chcete vyzkoušet něco nového, něco výjimečného. Zkuste se podívat po smartphonech od Applu. Prvním telefonem, který ze židle zvedne každého geeka je Apple iPhone X. Vše se zdá být krásné. Avšak, jediným problémem je jeho cena. 35 000 Kč za 256GB variantu je však hodně a telefon se zdá být opravdu předražený. Co však nabízí je bezpečnost a vlastní sytém.

Druhý smartphone k zamyšlení je Samsung Galaxy S9. Jeho fotoaparát fotí i ve tmě, a to do slova. Celá informace pramení z jeho představení, kdy celý sál zhasli a pořídili několik fotografií. Jeho clona je variabilní a nabízí 1.5f. Tento mobilní telefon světlo opravdu nepotřebuje. Ale divit se nemusíte. Pokud máte na svém mobilním telefonu uzávěrku, stačí nastavit delší čas. Ten pak zajistí, že se na snímač v delším čase dostane dostatečné množství fotonů. Z obyčejného smrtelníka se tak stává poloprofesionální fotograf. Fotku však dělá čas pořízení a její úhel focení. Pro další informace nebo novinky můžete navštívit mobilní magazín FreeBit.cz. Máte rádi novinky?

Share This