Xiaomi uvedlo herní notebook s Kaby Lake a NVIDIA GTX 1060

Značka Xiaomi představila nejen nový telefon, ale i první herní notebook Mi Gaming Laptop, který by měl být designově podobný s Mi Notebook Pro, ale zásadní rozdíly přinese výpočetní výkon. Podle samotné společnosti není nutné, aby vypadal „herně“, takže zapadne i ve firemním prostředí.

Nicméně RGB podsvícení jasně naznačuje, že to není jen korporátní stroj, ale především herní notebook. Displej s tenkými okraji nabídne 15,6palcový Full HD displej. Vše pohání procesor Intel Core i7-7700HQ Kaby Lake ve spojení s NVIDIA GTX 1060. K tomu je zde 16 GB RAM a 256GB NVMe SSD a 1TB HDD.

To byla nejvyšší varianta, která je jistě nejlákavější, ale Xiomi nabídne i základní model, který bude mít GTX 1050 Ti, 8 GB RAM a pouze 128GB SSD s 1TB HDD.

Mi Gaming Laptop nabídne RGB podsvícení klávesnice spolu se 4 programovatelnými klávesami. O propojení se postará čtveřice USB 3.0 portů, dvě USB-C porty, HDMI výstup a 3,5mm audio jack. O prvotřídní zvuk bez sluchátek se postarají reproduktory s Dolby Atmos.

Share This