Warhammer 40,000: Darktide dostává výroční aktualizaci zdarma

Fatshark, vývojářské studio stojící za kooperativní střílečkou Warhammer 40,000: Darktide, oznámilo chystanou výroční aktualizaci k oslavě prvního roku od vydání hry na PC. Aktualizace s názvem The Traitor Curse bude rozdělena do dvou částí. První část bude vydána v listopadu 2023 a druhá část bude následovat během zimních svátků.

Novinky v aktualizaci:

  • Nová mise a zóna: Hráči se vypraví do oblasti zvané Carnival, kde budou pátrat po plánech zrádné frakce Moebian 6th. Tato zóna slouží jako zábavní park a ideální místo pro šíření hereze.
  • Vylepšení hratelnosti: Hráči budou moci prozkoumávat vybavení ostatních hráčů v hub oblasti The Mourningstar díky nové funkci Inspect Feature.
  • Aktualizace stromu dovedností třídy Veteran: Přináší vyváženější dovednosti a nové klíčové schopnosti.

Souhrn a doporučení

Ve své recenzi pro PC uvedl Samuel Tolbert, že Warhammer 40,000: Darktide je „detailně zpracovaná a zábavná hra“, avšak trpí technickými problémy a špatnou optimalizací. Od té doby byla hra pravidelně aktualizována, opraveny chyby a přepracovány stromy dovedností pro všechny třídy. Hra je nyní dostupná i na konzolích Xbox a v Xbox Game Pass.

S blížící se výroční aktualizací je ideální čas pro návrat do této brutální multiplayerové hry ze světa Warhammer 40,000, která je nyní ve svém nejlepším stavu co se týče výkonu a hratelnosti.

Související příspěvky